HaberHiT İş Arama Motoru
İşkur İş İlanları
Kamu Personel Alım İlanları
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SAÇ EKİMİNDE DEVRİM NİTELİĞİNDEKİ TEKNİK “MİKRO FUE”

SAÇ EKİMİNDE DEVRİM NİTELİĞİNDEKİ TEKNİK “MİKRO  FUE”
Gelişen teknoloji ile saç ekimi, Mikro FUE yöntemi konfor ve doğal görünüm bakımından zirve yapmıştır. Mikro FUE işleminde greft alım uçları 0.8 mm ye kadar indirilmiştir.
04.10.2012 / 09:22


http://www.bidepo.com/images/1dsgd.png Bu oranın altında kıl kökünün alındığını idda etmek reklam amaçlıdır ve bilimsellikten uzaktır. Çok az hasar yapan miro FUE işlemi, eski yöntemle kıyaslanmayacak kadar az doku hasarı ve buna bağlı iş gücü kaybına sebeb olmamaktadır. Mikro FUE yöntemi diğer saç ekimi teknikleri gibi bir amaliyat değildir ve amaliyata baglı ağrı, yara, enfeksiyon, kanama, yara açılması, yara izi gibi amaliyat riskleri taşımaz. Mikro FUE de alınan greft standart, tek tip olduğundan ekilecek alanda çok az kesiyle kıla istenilen acı verilerek ekim yapılabilmektedir. Mikro FUE doğala en yakın, tabii bir görüntü verilerek yapılmaktadır. Mikro FUE seyrelmiş saclara ve daha önceden sac ektirmiş kişilerin sıklaştırmasındada kullanılabilir. Bir kaç fut operasyonu geçirmiş kişilerin FUE işlemi ile daha doğal ve tabii bir görünümü elde etmek için her iki kulak üzeri ve ense bölgesinde yeterince saç yok ise gögüs, bel ve bacaktandan saç alma olanağı saglar. Kafada yara, yanık, sackıran veya fut operasyonundan kalma izleri var ise bunlar rahatlıkla kapatılabilir. Bayanlarda doğal kaş ekimi, erkeklerde sakal, bıyık ekimlerini Mikro FUE tekniği ile rahatlıkla yerine getirilebilir. Cilt elastikiyeti çok yüksek kişilerde, çok geniş skar geliştirme egilimide olduklarından FUE tekniği tercih edilmelidir. Saç ekimi her yaş gurubuna uygulanabilir. Ameliyat sonrasında kendi saçlarınız ile nakledilen saçlar arasında herhangi bir fark göremezsiniz.  Biz Avrupa Hair Saç Ekim Merkezi olarak Mikro FUE tekniğini saç ekim merkezimize gelen kişilere veya internet www.avrupahair.com web adresimizden başvurup ön bilgiyi ve detaylı hesaplamalar ile bilgilendirilip daha kısa sürede işlemlendirilip saç ekim işlemlerini başlatabiliyoruz.   Kanal Açma İşlemi Neden Bu Kadar Önemli?1.   Saç köklerinin beslenebilmesi için saç köklerinin yerleştirileceği mikro kesilerin (kanalların) ekilecek olan greftlerin çapında olması gerekmektedir.
  1. Saç köklerinin yerleştirileceği mikro kesilerin açıları dökülme olmadan önceki mevcut olan saçların yönünde açılmalıdır.


  2. Verici bölgeden alınan saç köklerinin çapı ve uzunluğu hesaplanarak kanal açmak için kullanılan lateral slitin çapı ve uzunluğu ayarlanmalıdır. Kişiye özel kanal açıcılar kullanılmalıdır.


  3. Ekilecek olan greftlerin açıları tecrübeli uzmanlar tarafından ölçülmelidirEtiketler:
Bu haber toplam 7686 defa okundu
Arkadaşına Gönder
Yazıcı Çıktısı Al
YORUMLAR
 
Künye |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 KarnetYazilim                             Yazılım ve Tasarım: Haber Sistemi