EN GÜNCEL HABERLER
İŞ DÜNYASI HABERLERİ
İLGİNÇ HABERLER
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ankara'da gece yarısı şoku!

Ankara'da gece yarısı şoku!
Ankara'da büyük deprem yaşanıyor. Ankara Emniyet'inde gece yarısı operasyonla 350 polisin daha yeri değiştirildi.
07.01.2014 / 05:53

17 Aralık'taki rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun artçı depremleri sürüyor. Bakanları istifa ettiren, çocuklarının tutuklanmasına neden olan soruşturmayla başlayan görevden almalar Ankara'ya sıçladı. Ankara Emniyeti'nde 350 polisin görev yeri değiştirilirken, bakanlıklardaki bazı bürokratlarla görevden alındı. Ankara'da sadece bugün görevden almaların 500'ü geçtiği belirtiliyor.


 


Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde gece yarısı kararıyla güvenlik ve toplumsal olaylardan sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Mahmut Azmaz görevden alınırken; Terör, istihbarat, Organize, Mali, Kaçakçılık ve Siber Suçlarla Mücadele şubelerinde görevli 350 polisin yeri değiştirildi.


 


DEPREMİN ARTÇILARI 


 


17 Aralık operasyonundan sonra Ankara Emniyeti’nde böylece 7 Emniyet Müdür Yardımcısı görevden alınırken çoğu operasyonel şubelerde görevli 600 şube müdür yardımcısı, amir ve polisin yeri değiştirilmiş oldu. Ankara Emniyeti’nde 18 Aralık’ta da aralarında Organize, Kaçakçılık ve İstihbarat olmak üzere 23 tane şube müdürü görevden alınmıştı.


 


BAKANLIK BÜROKRATLARI ALINIYOR 


 


Bu arada görevden almalar emniyetle sınırlı kalmadı. İddialara göre Ankara'da bazı bakanlıklardaki üst düzey yöneticilere görevden almalar teblig edilmeye başlandı. İddialara göre emniyetteki yeni görevden almalarla bu sayı bugün 500'e ulaştı.


 


Etiketler:
Bu haber toplam 254 defa okundu
Arkadaşına Gönder
Yazıcı Çıktısı Al
YORUMLAR
 
Künye |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 KarnetYazilim                             Yazılım ve Tasarım: Haber Sistemi

sesli sohbet film izle elbise modelleri yüz tanıma sistemi  Fixplant Fiyatı Kepçe Kulak Estetiği Lazer Epilasyon kredi başvurusu  Cami Halısı medyum

Endüstriyel Temizlik Ürünleri trabzon haber Sahibinden Satılık Arsa lazer epilasyon ataşehir lazer epilasyon Tariflerin Efendisi  fragman izle 

İngilizce Tercüme