HaberHiT İş Arama Motoru
İşkur İş İlanları
Kamu Personel Alım İlanları
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Geleceği Parlak İş Fikirleri

Geleceği Parlak İş Fikirleri
Her girişimcinin hayali geleceği parlak bir iş kurmaktır. Bundan dolayı biz de site olarak sizler için geleceği parlak iş fikirlerini araştırdık.
20.02.2017 / 16:50

Neler yaparsanız daha başarılı olursunuz? Hangi iş size daha çok kazandırır? İşte size önereceğimiz, geleceği parlak iş fikirleri;


 


1- Freelance işler


 


Bir çok insan Freelance işleri gerçek bir iş gibi görmez. Fakat günümüzde bir çok firma freelance çalışanlar bulmak için çaba harcıyor. Bu harika fırsatı değerlendirmek sizin elinizde dilerseniz freelance olarak bireysel çalışabilir, dilerseniz de freelance hizmet veren bir firma açabilirsiniz.


 


2- Mobil danışmanlık


 


Artık her şey mobil uygulama üzerine kuruluyor. Gelişen teknoloji işletmeler için mobil uygulamayı zorunlu hale getiriyor. Siz de mobil danışmanlık konusunda eğitim alarak işletmelerin bu tür ihtiyaçlarına cevap verecek bir firma açabilirsiniz.


 


3- İşletme hizmetleri


 


Firmalar bazen durgunluk dönemlerini girerek, personel azaltma yoluna gidebiliyorlar. Böyle durumlarda özellikle finans, pazarlama ve insan kaynakları gibi alanlardaki belirli fonksiyonel rolleri yerine getirebilecek insanlara karşı istekler en üst seviyeye çıkmaktadır. Bundan dolayı işletme hizmetleri geleceğin en parlak meslekleri arasında yer almaktadır.


 


4- Kontrol hizmetleri


 


Bir çok firma için, e-ticaret, uygulamalar ve internet siteleri artık vazgeçilmez bir hal almıştır. Fakat işletmeler bu uygulamaları yeterli düzeyde test edemedikleri için sıklıkla kullanmazlar. Bundan dolayı kontrol hizmetlerine talep artar. Gelecekte en çok kazandıracak işlerden biri de kontrol hizmetleridir.


 


5- Otomat satış makineleri


 


Bir çok insan sağlıklı yaşamaya özen göstererek otomat makinalarının içerisindeki yiyecekleri tecih etmese de bu Pazar sağlık odaklı bir sektör olarak ortaya çıkmıştır. Bir çok firma artık okullar, kamu binaları, otobüs durakları gibi yerlere otomat makinaları kurarak gelir sağlamaktadır. Bu işte geleceğin çok kazandıracak meslekleri arasında görülmektedir.


 


6- Müteahhitlik


 


Ülke ekonomisinin yavaş yavaş toparlanması, insanların ev yaptırmaya başlaması müteahhitlik mesleğinin de önünü açmaya başladı. Geleceği parlak iş fikirleri arasında bunu da değerlendirebilirsiniz.


 


7- Gezici güzellik salonu


 


Hem kadınlar hem de erkekler için vazgeçilmez olan bakım ve güzellikte çok gelir getiren bir sektör sağlıyor. Son dönemlerde çok revaçta olan mesleklerden biri de mobil güzellik salonlarıdır. Bir çok kişiye yerinde hizmet veren bu meslek çok tutulmaktadır.


 


 


 


8- Akıllı telefon tamiri


 


Teknolojinin gelişmesi ile akıllı telefon kullanımı bir hayli yaygınlaşmış, hem iş hem de kişisel kullanım için vazgeçilmez bir hal almıştır. Akıllı telefon tamiri de buna bağlı olarak yepyeni bir sektör haline gelmiştir. Akıllı telefonları satın alma maliyetiyle tamir etme maliyeti neredeyse aynıdır. Şu anda akıllı telefon tamiri konusunda pazarda büyük bir açık vardır. Siz de bu durumu kara çevirebilirsiniz.


 


9- Personel takip hizmetleri


 


Gün geçtikçe çalışanlar da mobil hale gelmeye başlıyor. Hatta öyle ki 2015 yılında mobil çalışan sayısının 1.3 milyar civarına çıkması bekleniyor. Bundan dolayı da personel takip hizmetleri veren firmalara talep her geçen gün artıyor.10- Şeker ve çikolata


 


Şeker ve çikolata sektörü ekonomik krizde bile büyümeyi başaran bir sektör. İnsanların şeker ve çikolataya olan zaafı devam ettikçe bu değişecek gibi görünmüyor. Kar marjı da çok yüksek olan bu sektörü siz de bir iş fırsatı olarak değerlendirebilirsiniz.


 


Sitemizde sizler için yararlı olacağını düşündüğümüz iş fırsatlarına yer veriyoruz. Bu günde geleceği parlak iş fikirlerinden sadece bir kısmını derledik. Bu ve bunun gibi bir çok iş yaparak gelecekte gelir elde etmek mümkün. Siz de size önerimiz olan bu iş fırsatlarını değerlendirerek uzun yıllar kazanç elde edebilirsiniz.


Etiketler:
Bu haber toplam 1465 defa okundu
Arkadaşına Gönder
Yazıcı Çıktısı Al
YORUMLAR
 
Künye |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 KarnetYazilim                             Yazılım ve Tasarım: Haber Sistemi