HaberHiT İş Arama Motoru
İşkur İş İlanları
Kamu Personel Alım İlanları
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kendi Haber Bülteninizi Oluşturmanızı Sağlayan Platform

Kendi Haber Bülteninizi Oluşturmanızı Sağlayan Platform
RefreshBox, kişilerin ilgi duydukları alanlarda haftalık haber bültenlerine abone olmasını ve kendi haber bültenlerini oluşturmasını sağlıyor.
17.05.2017 / 18:09

Çoğu zaman gelen kutumuz okunmamış istenmeyen mailler ile o kadar dolu oluyor ki bazen bu mailler arasında ilgimizi çekebilecek mailleri gözden kaçırabiliyoruz. Springwise’ın haberine göre, gereksiz haber bültenlerine aboneliği azaltmayı amaçlayan yeni iş fikri RefreshBox, kişilerin ilgi duydukları alanlarda haftalık haber bültenlerine abone olmasını ve kendi haber bültenlerini oluşturmasını sağlıyor. Kendi haber bültenini oluşturmak isteyen kullanıcılar, haber bültenlerinde ilgilendikleri alanlarda 5 profesyonel okuma linki verebiliyor.


 


Platformu kullanmaya başlamak için, potansiyel okuyucu ilgi duyduğu temalardaki haber bültenlerine göz atıyor. Listelenen haber bültenlerinin çoğu diğer kullanıcılar tarafından hazırlanmış oluyor. Örneğin; en iyi ücretsiz stok fotoğraf siteleri, en yeni girişimler ya da en son çıkan rock albümleri gibi temalarda haber bültenleri bulunuyor.  Kullanıcılar bu bültenlere mail, Facebook ya da Google+ hesapları ile üye olabiliyorlar ve ilgi çekici linkler hakkında haftalık haber bültenleri alıyorlar. Kendi haber bültenini oluşturmak isteyenlerin yapması gerekenler de çok basit. Kullanıcı ne gibi şeyler paylaşacağını kısa bir yazı ile açıkladığı bir profil oluşturuyor ve oluşturduğu listeler sitede diğer kullanıcılara önerilmeye başlıyor. Hoşlarına giden linkleri haftalık haber bültenleri olarak düzenleyip paylaşabiliyorlar.


 


Gelen kutumuzu gereksiz maillerden arındırmak için geliştirilebilecek yeni bir iş fikri aklınıza geliyor mu?


 


Web Sitesi: refreshbox.co


 


 


 


 http://www.fikircibaba.com/kendi-haber-bulteninizi-olusturmanizi-saglayan-platform/#ixzz3YQX7tZsQ 

Etiketler:
Bu haber toplam 1372 defa okundu
Arkadaşına Gönder
Yazıcı Çıktısı Al
YORUMLAR
 
Künye |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 KarnetYazilim                             Yazılım ve Tasarım: Haber Sistemi