HaberHiT İş Arama Motoru
İşkur İş İlanları
Kamu Personel Alım İlanları
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Google'da nasıl üst sıralara çıkılır?

Google'da nasıl üst sıralara çıkılır?
Sitemin Google aramalarında üst sıralarda çıkmasını nasıl sağlarım?
22.02.2017 / 17:35

İnternet sitenizin Google ve arama motorlarında üst sıralarda çıkması için öncelikle içeriğiniz iyi olmalı.


Kullanıcıya faydalı, özgün ve sürekli güncellenen içerik her zaman için daha iyi sonuç verir.


İyi bir internet sitesinin Google aramalarında üst sıralarda yer alması için aynı zamanda optimizasyon çalışması yapmak gerekir.


Konumlandırma önemli


Kullanıcıya fayda sağlayan web sayfalarının teknik anlamda da internete uygun hazırlanması gerekir. Doğru kodlama yapılmış, konumlandırılmış ve bağlantıları güçlü olan siteler sonuçlarda daha çok çıkar.


Site haritası iyi olan bir web sitesi hem kullanıcıların hem de arama motoru örümceklerinin daha kolay yolunu bulmasını sağlar.


İçerik güncel olmalı


Kaliteli içeriğin yanı sıra sık güncellenen içerik de arama motorlarında fayda sağlar.


Bir site içeriğinin arama motorları tarafından taze olduğunun anlaşılması için o içeriğin düzenli güncellenmesi gerekir. Düzenli güncellenen içerik her zaman için arama motorları tarafında avantaj sağlar.


Tanıtım Yazısı İle Google İlk Sıra olabilirsinizHaberhit.net  olarak sizlerin yaptığı web sitelerini alanında google'de ilk sıralara gelmesini sağlamak amacıyla tanıtım yazısı alınmaya bşlanmıştır. Alanında bir çok google başarısı ve %100 özgün içeriği ile anlık indexlenme konumuna sahip olan web sitemizden tanıtım yazısı alanlar hedefledikleri kelimelerde etkisini görmektedir.Tanıtım Yazısı Faydaları


Neden tanıtım yazısı yayınlamalıyım sorusuna en güzel yanıt web sitelerini ele alarak örnek verelim yeni bir web sitesi yaptınız veya web siteniz istediğiniz hak ettiği sıralamada olmadığını düşünüyorsunuz.


Google sıralamalarda yükselmenin en önemli etkenlerinden birisi olan web sitenizi yada sayfalarınızı özgün makaleler ile başarılı ve özgün içeriğe sahip google nezdinde başarılı sitelerde tanıtım yaparak ve hazırladınız yazı içerisinden abartmamak kaydıyla link vermektir.


Makale içinde link aldığınız kelimede sizi destekleyecek olan tanıtım yazınız kısa sürede faydasını görüp güvenle üst sıralara gelmek için google ve seo uzmanlarıncada önerilen en etkili yöntemlerden birisidir.


 


TANITIM YAZI YAYINLATMAK İÇİN İLETİŞİM


haberhit@gmail.com 


 


Bu haber toplam 1029 defa okundu
Arkadaşına Gönder
Yazıcı Çıktısı Al
YORUMLAR
 
Künye |

Reklam Verin |

Sitene Haber Ekle |

Bize Ulaşın

  © 2010 KarnetYazilim                             Yazılım ve Tasarım: Haber Sistemi